ARCHAS DESIGN Maciej Zuber
ul. Skowronków 35
43-305 Bielsko-Biała
NIP: 5471999253
 
 
 
 
ODDZIAŁ:
Mickiewicza 3/10,
43-300 Bielsko-Biała,

Autorska Pracownia Projektowa ARCHAS DESIGN została zarejestrowana w 2005 roku. Założycielem firmy jest mgr inż. arch. Maciej Zuber, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej od roku 2012 członek zarządu bielskiego oddziału SARP. Od początku istnienia na rynku staramy się sprostać oczekiwaniom zleceniodawców, bez względu na to czy projektujemy mały obiekt jednorodzinny, osiedle mieszkaniowe czy zakład produkcyjny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie mając na względzie przede wszystkim satysfakcję Klienta. Nasz zespół projektowy stale się rozwija mając jako priorytet wdrażanie nowych metod projektowania i współpracy międzybranżowej, co daje Inwestorowi komfort związany ze zminimalizowaniem problemów z kolizjami międzybranżowymi.
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.