STUDIO A architekt Krzysztof Łaszczyk
ul.Powstańców Śląskich 6
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5470131423
 
 
 

Moja pracownia projektowa istnieje na rynku od 1988r.
Początkowo działała pod nazwą Pracownia Projektowa "ARCHEX" S.C..
• W 2002 roku, po wystąpieniu ze spółki, założyłem własną pracownię pod nazwą:
STUDIO *A* architekt Krzysztof Łaszczyk
• Zatrudniam na stałe sześciu architektów, trzech konstruktorów oraz pracownika do prowadzenia spraw administracyjnych, formalnoprawnych i biurowych.
• Pozostali współpracownicy są dobierani do poszczególnych zadań projektowych. Przy realizacji projektów wielobranżowych oraz specjalistycznych współpracuję z branżowymi pracowniami projektowymi. Firma zatrudnia również na umowy zlecenia rzeczoznawców ds. sanitarnych, przeciwpożarowych i bhp.
• Moi projektanci to ludzie sprawdzeni w trakcie wielu wykonanych i zrealizowanych projektów. Pracownia jest przygotowana do działań we wszystkich grupach tematycznych. Doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat projektowania pozwoliły na zrealizowanie obiektów, które wyróżniają się w otoczeniu formą architektoniczną.
• Posiadam pełne uprawnienia projektowe w zakresie architektury z uprawnieniami do projektowania w obiektach i strefach objętych ochroną konserwatorską.
• Jestem zarejestrowany w Śląskiej Okręgowej Izbie Architektów pod nr SL-0266
 
http://www.a-studio.com.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.