AthenA Art. Pracownia Projektowa
ul. Kazanowskiego 24/20
17-100 Bielsk Podlaski
NIP: 543-206-79-47
 
 
Działalność naszej Firmy obejmuje wszystkie etapy opracowań projektowych, przedprojektowych, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, sprzedaż projektów typowych, projekty zjazdów oraz przyłączy wod. - kan. i energ., doradztwo w procesie inwestycyjnym, nadzory autorskie, kierowanie budowami oraz wykonawstwo w zakresie budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych w technologii tradycyjnej murowanej oraz innych budynków gospodarczych, inwentarskich, biurowych, hal przemysłowych, magazynowych i innych obiektów kubaturowych oraz usługi geodezyjne.
Projekty indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb
Oferujemy Państwu kompleksowe opracowania dokumentacji projektowej (architektonicznej, konstrukcyjnej oraz wielobranżowej), poczynając od wariantowych założeń koncepcyjnych poprzez pełno branżową dokumentację budowlaną i wykonawczą do projektów wnętrz. Projektujemy przy ciągłym współudziale inwestora starając się znaleźć optymalne rozwiązanie funkcjonalne, kosztowe oraz formalne obiektu. W trakcie realizacji, w ramach nadzorów autorskich, reprezentujemy inwestora na budowie w zakresie jej kontroli z projektem, prawidłowości oraz estetyki wykonania. Naszą pracę cechuje wysoka jakość, terminowość, doświadczenie i dbałość o bezpośredni kontakt z Klientem. Projekty wykonujemy opierając się na nowoczesnych ale sprawdzonych technologiach i materiałach.
Nasze projekty są tworzone przez fachowców: architektów, konstruktorów, projektantów instalacji. Rysunki są precyzyjne i jednocześnie czytelne. Każdy projekt jest wykonany zgodnie z najnowszymi normami wynikającymi z prawa budowlanego.
Zamawiając projekt indywidualny otrzymują Państwo komplet 4 egz. dokumentacji technicznej, w skład której wchodzi:
Projekt (4 egzemplarze):
Architektura, konstrukcja, instalacje wewnętrzne wodno-kanalizacyjne, c.o. , elektryczne, opis techniczny, projekt zagospodarowania terenu inwestycji wraz z opisem.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.