Biuro Projektowo-Usługowe Arkus Artur Ryszard Kuś
ul. Zwycięstwa 10A p.21
15-703 Białystok
NIP: 8461013364
  

tel. 605 626 013
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.arkuskonstruktor.pl/
Firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowalanych, kierowanie budową lub innymi robotami budowlanymi, wykonywanie nadzoru inwestorskiego, sprawowanie nadzoru autorskiego, sprawowanie kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych, czyli przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne i pięcioletnie, ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych oraz odbiory budynków i mieszkań.
OFERTA
- projektowanie konstrukcji
budowlanych
- kierownik budowy
- inspektor nadzoru
- przeglądy okresowe
- ekspertyzy techniczne
- odbiory budowlane
PROJEKTOWANIE
Biuro świadczy usługi w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Dobry konstruktor to ograniczenie kosztów budowy ze względu na technologię wykonania i mniejsze zużycie materiałów.
KIEROWNIK BUDOWY
Pełniąc funkcję kierownika budowy, prowadzę dziennik budowy, doglądam prawidłowości prowadzonych robót budowlanych pod względem ich zgodności z projektem budowlanym oraz sztuką budowlaną.
INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO
Mogę również pełnić funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego - czyli z ramienia inwestora nadzorować i doglądać pracę kierownika budowy i firmy przez niego prowadzącej budowę.
PRZEGLĄDY OKRESOWE
Biuro zajmuje się również prowadzeniem przeglądów okresowych (technicznych) budynków (roczne, pięcioletnie) potrzebnych przy prowadzeniu książek obiektów budowlanych.
EKSPERTYZY TECHNICZNE
Biuro wykonuje ekspertyzy techniczne istniejących budynków w celu rozbudowy, nadbudowy i zmiany funkcji użytkowania.
ODBIORY BUDOWLANE
Inwestor kupujący nowe mieszkanie lub dom może również wynająć usługę odbioru takiej inwestycji, w celu sprawdzenia, czy deweloper dotrzymał warunków umowy.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.