Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe Delta Projekt Paweł Aleksandrowicz
ul. Tęczowa 1
15-365 Białystok
NIP: 5421202844
  


Jesteśmy firmą projektowania architektoniczno-budowlanego działającą na rynku od 1997 roku. Wykonujemy projekty budowlane w pełnym zakresie:
- budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych
- obiektów budowlanych o charakterze usługowym i przemysłowym (np. produkcyjne, warsztatowe, magazynowe, socjalno-biurowe, stacje paliw, stacje bazowe) i wtym zakresie mamy największe doświadczenie
- budynków użyteczności publicznej.
Projektujemy obiekty od padstaw oraz wykonujemy rozbudowy i nadbudowy budynków już istniejących.
Prowadzimy sprawy formalno-prawne w celu uzyskania pełnego pozwolenia na budowę lub użytkowania.
Sprawujemy nadzory autorskie nad budowanymi obiektami.
Wykonujemy pełnobranżowe projekty budowlane oraz wykonawcze budynków mieszkalnych jednorodzinnych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą projekty rozbudowy, przebudowy, nadbudowy oraz zmiany sposobu użytkowania budynków istniejących.
Zajmujemy się zarówno:
projektami indywidualnymi
adaptacjami do warunków miejscowych gotowych projektów

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.