DF - Studio projektowe s.c. Sławomir Maksimowicz Mirosław Snarski
ul. Dojlidy Fabryczne 23
15-565 Białystok
NIP: 5421103591
 
 

Nasza firma istnieje od 1993 roku, nie zmieniając od momentu powstania lokalizacji i profilu działalności.
Jesteśmy biurem projektowym oferującym wykonywanie projektów nowych obiektów budowlanych wszelkich typów, oraz projekty adaptacji i remontów obiektów istniejących, w tym obiektów zabytkowych i w strefach ochrony konserwatorskiej.
Zatrudniamy i współpracujemy z osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w projektowaniu architektury, urbanistyki, wnętrz, technologii, konstrukcji budowlanych, zieleni, instalacji i sieci sanitarnych, instalacji i sieci elektroeenergetycznych i teletechnicznych, oraz w sporządzaniu kosztorysów robót budowlano-instalacyjnych, ekspertyz i ocen technicznych.
Zespół architektów i inżynierów projektantów zatrudnionych w DF-Studio Projektowe, wielokrotnie nagradzany w konkursach, doświadczony w wykonywaniu dokumentacji technicznych w budownictwie, wykonuje usługi terminowo i rzetelnie, dbając o wysoką jakość powstającej architektury.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Oferujemy usługi w zakresie :
Projektowania budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych, rekreacyjnych i gospodarczych, w zakresie pełnobranżowym.
Wykonywania inwentaryzacji budowlanych i instalacyjnych, ekspertyz i budowlanych ocen technicznych, pełnienia nadzorów autorskich na terenie budowy.
Sporządzania projektów rewaloryzacji i rewitalizacji obiektów i założeń zabytkowych
Wykonywania projektów wystroju wnętrz.
Adaptacje projektów powtarzalnych domów jednorodzinnych.
Doradztwo inwestycyjne w budownictwie.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.