Tomasz Daniluk
ul. Krakowska 5/307
15-785 Białystok
NIP: 5422166263
 
 

Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr ewid. BŁ-PdOKK/30/2004, Członek Izby Architektów RP PD-0246
Moja autorska pracownia projektowa działa nieprzerwanie od 2005 roku.
Zespół tworzą doświadczeni projektanci podchodzący do pracy z pasją i zaangażowaniem. Współpracujemy ze specjalistami wszystkich powiązanych branż (br. sanitarna, elektryczna, konstrukcyjna, drogowa, zagospodarowania terenów zielonych, budowlano-wykonawcza) co w znaczący sposób podnosi jakość wykonywanych przez nas projektów.
W odpowiedzi na potrzeby Klienta realizujemy indywidualne i najwyższej jakości projekty, wpisujące się w otaczający krajobraz oraz kontekst architektoniczny.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wachlarz usług.
W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
FIRMA PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ NA TERENIE : BIAŁYSTOK, BIELSK PODLASKI, HAJNÓWKA, ZAMBRÓW, ŁOMŻA, OSTROŁĘKA, GRAJEWO, AUGUSTÓW, SOKÓŁKA

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.