Graforma Krzysztof Grajewski
ul. Zachodnia 15A lok. 46
15-345 Białystok
NIP: 5451448892
 
 

Możliwe jest również umówienie wizyt u klienta (w domu lub na miejscu inwestycji) w ustalonych wcześniej godzinach.
Wyceny projektów, konsultacji wstępnych jak również określenie terminu ich wykonania dokonujemy bezpłatnie.
Od wielu lat będąc w branży budowlanej, mieliśmy okazję projektować i poznać problematykę w zasadzie wszelkiego rodzaju projektów: domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hoteli, budynków administracyjnych i biurowych, magazynów, zakładów przemysłowych, urządzeń sportowych i rekreacyjnych.
Mamy na swoim koncie współpracę przy wielu znanych obiektach na terenie naszego miasta i okolic, które wykonywaliśmy podczas pracy w poprzednich biurach projektowych. Są to między innymi: kryte pływalnie w Bielsku Podlaskim i Michałowie, fabryka mebli Nowy Styl w Jaśle, fabryka B.A.T w Augustowie, budynek białostockiego Sądu Rejonowego, rozbudowa Sądu Okręgowego oraz urzędów – Marszałkowskiego czy Wojewódzkiego. To tylko kilka z miejsc dobrze znanych Podlasianom, przy tworzeniu których uczestniczyliśmy.
Oferta związana z projektowaniem architektonicznym to głównie projekty:
-projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych Białystok i okolice
-Adaptacje projektów gotowych (typowych domów jednorodzinnych)
-Budynków użyteczności publicznej
-Budynków handlowo – usługowych
-Budynków przemysłowo – magazynowych
-Obiektów związanych ze sportem i rekreacją
-Lokali handlowych i usługowych
Decydując się na nasze usługi projektowe gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie pracy. Wszelkie formalności urzędowe (przygotowywanie i składanie wniosków) związane z uzyskiwaniem niezbędnych decyzji i postanowień wchodzą w zakres naszej pracy nad projektem, dzięki czemu w zasadzie całkowicie ograniczymy Państwa czas spędzony w urzędach .
Satysfakcję przynosi każdy rzetelnie zrobiony projekt, który spełnia potrzeby Klienta.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.