Siebiesiuk Architects Mirosław Siebiesiuk
ul. Zagórna 39/82
15-820 Białystok
NIP: 5431852437
 
 
 
siebiesiuk architects to autorska pracownia specjalizująca się w architekturze i architekturze wnętrz.
W naszych projektach poszukujemy harmonii, równowagi, prostoty i powietrza.
Chcemy tworzyć przestrzenie, w których będziecie czuć się komfortowo. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na jakość detali i precyzyjność dobranych materiałów.
Wierzymy w moc prostych i funkcjonalnych, a co za tym idzie ponadczasowych, rozwiązań. Te proste, choć niekoniecznie łatwe rozwiązania, doskonale łączą się i współgrają z funkcjonalnością, stylem i formą projektu.
Lubimy poszukiwać niekonwencjonalnych pomysłów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, rzeczy pięknych i praktycznych zarazem. Chętnie podejmujemy się zleceń trudnych i wymagających naszego większego zaangażowania.
Lata doświadczeń i wyzwań zdobyte w pracowniach projektowych w Polce i za granicą pozwoliły wypracować sprawdzone zasady projektowania. Polegają one na ciągłym badaniu zależności pomiędzy funkcją a formą. Otwarty umysł i nieustanny bieg w poszukiwaniu coraz to nowszych rozwiązań pomagają nam tworzyć ciekawe i odważne koncepcje.
Jeśli bliskie są Wam takie idee, chcecie cieszyć się urodą prostej i funkcjonalnej architektury to jesteśmy tu po to aby zrealizować te marzenia.
Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
domy jednorodzinne i wielorodzinne
obiekty użyteczności publicznej i komercyjne
kompleksowe projekty budowlano-wykonawcze
współpraca z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej ( m.in. konstruktorzy, projektanci instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji, kosztorysanci )
wnętrza prywatne
wnętrza przestrzeni komercyjnych, biurowych i publicznych
kompleksowe projekty wnętrz
projekty mebli na zamówienie
pomoc przy wyborze i zakupie wyposażenia
nadzory autorskie
pomoc w doborze ekip
fotorealistyczne wizualizacje obiektów i wnętrz

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.