Studio Architektury Marcin Lutostański
ul. Wiadukt 5 lok. u7
15-327 Białystok
NIP: 7181921002
 
 
 
Nasza firma ML Studio Architektury jest autorską pracownia projektową należącą do architekta Marcina Lutostańskiego. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem projektantów o dużej wyobraźni, wrażliwości na formę, przestrzeń oraz kolor. Połączyła nas pasja do tworzenia funkcjonalnych budynków oraz wnętrz, znajomości budownictwa, materiałów i poszczególnych etapów budowania. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z różnych branż i rzeczoznawcami, co czyni nasze projekty kompleksowymi. Cechuje nas zaangażowanie, precyzja, terminowość. Czerpiemy inspiracje z architektury światowej o najwyższym standardzie.
Nasz priorytet to dbałość o klienta i jego indywidualne potrzeby.
ML Studio Architektury świadczy usługi w zakresie:
› doradztwo i analiza terenu pod inwestycję
› pomoc przy uzyskiwaniu decyzji w warunkach zabudowy
› projekt koncepcyjny
› wykonywanie wizualizacji
› projekt budowlany
› projekt wykonawczy
› projekt wnętrz
› doradztwo i nadzór autorski na budowie
› inwentaryzacje powykonawcze i inne

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.