Biuro Projektowe Archipetra Piotr Klimowicz
ul. Poleska 47
15-114 Białystok
NIP: 9661680769
 
 
Zespół projektowy:
Biuro projektowe A r c h i p e t r a
architekt Piotr Klimowicz
tel: 0-691-91-58-31
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A r c h - a r t
architekt wnętrz Milena Klimowicz
tel: 0-602-58-37-35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.arch-art.pl/
Pracownie ARCH-ART & ARCHIPETRA to firmy zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem wnętrz i obiektów architektoniczno-budowlanych. Nasze doświadczenie to ponad 10 lat pracy zawodowej.
Realizujemy: projekty indywidualnie, budowlane do pozwolenia na budowę, wykonawcze, projekty architektury wnętrz, oparte o wizję Inwestora, dostosowywane do Jego potrzeb. Projekty opracowywane są zarówno w oparciu o wiedzę projektową jak również wykonawczą.
Projektujemy: budynki jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej, budynki garażowe i gospodarcze, biura, hotele, mieszkania, lofty, wykonujemy adaptacje gotowych projektów oraz ekspertyzy i oceny techniczne. wnętrza mieszkalne, biurowe i wystawiennicze, wnętrza hotelowe, kuchnie, zabudowy, łazienki, sypialnie, salony, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy, modernizacje.
W przypadku realizacji projektu wraz z wykonawstwem i nadzorem autorskim Istnieje możliwość określenia przez Inwestora kosztu jednego metra kwadratowego inwestycji, przy czym Klient korzysta z naszych rabatów przy zakupach materiałów.

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.