Prywatna Pracownia Projektowa JJ Jerzy Jaruszewicz
ul. Akademicka 6/5
15-267 Białystok
NIP: 5421630965
 
 
BIURO
ul. Legionowa 14/16, lok. 204
15-099 Białystok
telefon: +48 602 369 819
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.jaruszewiczarchitekt.pl/
Jesteśmy pracownią projektową z siedzibą w Białymstoku, działającą od 1995 roku na terenie województwa podlaskiego. Dla naszych klientów tworzymy indywidualne projekty budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz innych obiektów budowlanych. Zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz.
Pracownia wykonuje wszelkiego rodzaju projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze oraz szeroko pojęte usługi powiernictwa inwestycyjnego, związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z urzędami i instytucjami, występującymi w trakcie fazy projektowania i realizacji inwestycji budowlanych.
Pracownia oferuje wielobranżowe opracowania:
projektów domów jednorodzinnych
projektów budynków wielorodzinnych
projektów osiedli mieszkaniowych
projektów budynków użyteczności publicznej
projektów obiektów usługowych
projektów obiektów przemysłowych
projektów przebudowy, modernizacji lub adaptacji istniejących obiektów budowlanych
projektów i aranżacji wnętrz wszystkich typów
dociepleń i kolorystyki elewacji
projektów zagospodarowania terenu
a także
inwentaryzacji
projektów aranżacji wnętrz
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.