FIRST architekci - Przemysław Tryburski
ul. Usługowa 4
15-522 Zaścianki/Białystok
NIP: 9661460476
 
 
tel. +48.85.741.80.97
kom. +48.502.414.806
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.firstarchitekci.pl
FIRST architekci jest pracownią, która wyrosła z tradycji trzech pokoleń architektów. Tworzy ją zespół projektowy łączący w sobie wieloletnie doświadczenie z nowatorskim podejściem do projektowania.
Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym oraz urbanistycznym, zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Główną gałęzią naszej działalności są projekty zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Ponadto na liście naszych realizacji znalazły się obiekty o funkcji hotelowej, biurowej, przemysłowej, a także stacje benzynowe oraz domy jednorodzinne. Posiadamy również doświadczenie zdobyte przy opracowywaniu projektów rewaloryzacji i rewitalizacji zabytków.
Naszych klientów wspieramy na wszystkich etapach procesu inwestycyjno – projektowego. Współpracujemy z wysoce wykwalifikowanymi zespołami branżowymi działającymi na terenie całego kraju.
Mamy nadzieję, iż niniejsze portfolio i przedstawione w nim prace przekonają Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.