ARCHIME Maciej Ejdys
ul. Piaskowa 33A
18-106 Niewodnica Korycka
NIP: 7211055639
 
 
oddział
ul. Waszyngtona Jerzego 23a
15-304 Białystok
biuro
tel./fax +48 85 676 33 46
+48 668 580 193
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.archime.pl/
architektura
+48 668 580 193
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
budowa
tel. 795 431 518
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
właściciel
kom. 662 258 588
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma ARCHIME Maciej Ejdys rozpoczęła działalność 1 kwietnia 2005 r. świadcząc usługi w zakresie projektowania oraz obsługi inwestycji budowlanych i doradztwa inżynierskiego.
Podstawowa oferta obejmuje obsługę inwestycji w zakresie szeroko rozumianego nadzoru budowlanego oraz wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych, kosztorysów inwestorskich wraz z pozostałą dokumentacją niezbędną w procesie przygotowania i realizacji inwestycji.
Firma ARCHIME wprowadziła na rynek województwa podlaskiego nową usługę VALUE Engineering. Za innowacyjny charakter wdrożonej usługi VALUE Engineering Firma ARCHIME otrzymała dofinansowanie z funduszy unijnych na rozwój działalności.
Obecnie firma dysponuje nowoczesnym sprzętem inżynierskim, komputerowym, oprogramowaniem, sprzętem peryferyjnym co pozwala uzyskać wysoką jakość świadczonych usług, zaoszczędzić czas klienta i zaproponować usługi w konkurencyjnej cenie. Zintegrowany program komputerowy REVIT, działający w systemie BIMS, pozwala na zwiększenie wydajności pracy, ograniczenie liczby błędów koncepcyjnych, a także automatyzację zarządzania zmianami.
Wprowadzony autorski system organizacji procesu budowlanego, oparty na filozofii IPMA, pozwala na skuteczne zarządzanie kontraktem, ryzykiem, oraz stroną finansową przedsięwzięcia.
To wszystko przekłada się to na skrócenie procesu obsługi klienta przy znacznej poprawie jakości świadczonych usług. Wszelkie działania prowadzone są w celu uzyskania zadowolenia klienta. ARCHIME to gwarancja wysokiej jakości, rzetelności i odpowiedzialności. ARCHIME to pomocna dłoń w budowaniu.
Zapraszam do korzystania z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności.
 
 
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.