EMWU Projekt Mariusz Wierciszewski
ul. Gen. Józefa Bema 5/16
18-300 Zambrów
NIP: 7231595273
 
 
Adres:
ul. Warszawska 34 lok. 3
15-077 Białystok
tel. 501 385 176
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype: emwu-projekt
http://www.emwuprojekt.pl/
Zapraszam do naszego biura architektonicznego. Projektujemy budynki:
- mieszkalne jednorodzinne
- usługowe
- garażowe
- gospodarcze
- inwentarskie
- hale magazynowe
- i inne.
Wykonujemy także:
- adaptacje projektów gotowych
- projekty przebudowy, rozbudowy i nadbudowy budynków istniejących
- projekty zmiany sposobu użytkowania budynków istniejących
- inwentaryzacje budynków istniejących
- projekty przyłączy wodno-kanalizacyjnych
- projekty wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych
- prowadzimy nadzory budowlane
Oferujemy, ponad to pomoc oraz szerokie kontakty przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z projektem. Projektowanie jest dla nas nie tylko pracą ale też pasją. Staramy się kreować funkcjonalną i miłą dla oka architekturę. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Dobro i zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Planujesz budowę domu? A może otwierasz nowy interes, bądź rozszerzasz działalność i potrzebujesz większej przestrzeni pozwalającej Ci rozwinąć skrzydła? "eMWu Projekt" jest idealnym wyborem na postawienie pierwszego kroku w tym kierunku. Zaprojektujemy Twój wymarzony budynek oraz przeprowadzimy Cię przez trudny proces formalności prawnych polskich urzędów.
Zapraszam, architekt Mariusz Wierciszewski.

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.