Pracownia Projektowa G7 - Marcin Gil
ul. Władysława Broniewskiego 10/66
15-845 Białystok
NIP: 5422918616
 
 
telefon: 789105870 - biuro;
508098485 - mgr inż. arch. Dorota Kuczewska;
506767909 - mgr inż. arch. Marcin Gil
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.niebotyk.com.pl/
Grupa projektowa Niebotyk powstała poprzez połączenie dwóch współpracujących podmiotów: Pracowni Projektowej "DQ Projekt" z siedzibą w Białej Podlaskiej oraz Pracowni Projektowej "G7"z siedzibą w Białymstoku.
Grupa projektowa Niebotyk to ambitny, pełen zaangażowania zespół stworzony przez architektów Dorotę Kuczewską i Marcina Gila.
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza pracownia projektowa gwarantuje profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu oraz dbałość o każdy aspekt związany z inwestycją.
PROJEKTUJEMY:
- budynki mieszkalne jednorodzinne
- budynki mieszkalne wielorodzinne
- obiekty biurowe
- obiekty handlowo-usługowe
- obiekty użyteczności publicznej
- modernizacje obiektów istniejących
- wnętrza prywatne i komercyjne, meble
WYKONUJEMY:
Architektura
- koncepcje architektoniczne, wizualizacje
- wielobranżowe dokumentacje projektowe wymagane do uzyskania pozwolenia na budowę
- wielobranżowe projekty wykonawcze,
- projekty zagospodarowania terenów
- adaptacje projektów gotowych
- projekty adaptacji i modernizacji obiektów istniejących
- inwentaryzacje budowlane
Wnętrza prywatne i komercyjne
- projekty koncepcyjne -inwentaryzacja pomieszczeń, schemat funkcjonalny pomieszczeń, układ mebli, schemat sufitów podwieszanych, oświetlenia, podłóg, koncepcja materiałowa, kolorystyka podłóg i ścian, wizualizacje 3D;
- projekty wykonawcze aranżacji wnętrz – rozwinięcie rozwiązań zaakceptowanych w projekcie koncepcyjnym, szczegółowe rysunki techniczne, rzuty rozwinięcia ścian, szacunkowe zestawienia ilościowe okładzin ściennych i podłogowych np. gresów w łazienkach, dobór mebli gotowych i projekty mebli wykonywanych na zamówienie np. kuchennych i garderobianych, dobór oświetlenia i dodatków;
- nadzór autorski, współpraca z wykonawcą budowlanym;

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.