Studio Architektury Lech Ryszawa
ul. Saturna 38
15-680 Białystok
NIP: 5421635075
 
 
Lech Ryszawa
kom. 797 130 455
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Andruszewicz
kom. 517 168 325
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.studio-arch.pl/
Posiadamy i oferujemy swoje doświadczenie w projektowaniu:
- budynków użyteczności publicznej;
- budynków handlowo-usługowych;
- budynków wielorodzinnych;
- budynków przemysłowych;
- domów jednorodzinnych zarówno wolno stojących, jak i w zabudowie
bliźniaczej oraz szeregowej;
- wiat,budynków gospodarczych, garaży oraz przydomowych oranżerii;
- rozbiórek wszelkich budynków/budowli;
- oferujemy również pomoc w uzyskaniu odstępstwa
od warunków technicznych.
Proponowana charakterystyka współpracy:
Jako projektanci staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W pierwszej kolejności umawiamy się na projekt koncepcyjny. Na jego etapie określamy najważniejsze cechy projektu, czyli układ funkcjonalny pomieszczeń oraz wygląd budynku/budowli.
Po akceptacji przez inwestora tej części przechodzimy do wykonania projektu budowlanego. W zależności od złożoności tematu zajmujemy się uzgodnieniami z lokalnymi dostawcami mediów, zarządcami dróg, konserwatorami zabytków itd. Następnie Kompletny projekt składamy do urzędu i prowadzimy sprawę za Was. Przy bardzie złożonych inwestycjach, na prośbę inwestora, realizujemy projekt wykonawczy oraz powykonawczy.
Na etapie budowy proponujmy nadzór autorski.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.