Pracownia Usług Projektowych Monika Jarmoc
ul. Michała Kajki 16
15-507 Białystok
NIP: 5422934213
 
 
Adres:
ul. Świętojańska 18 lokal 3
15-277 Białystok
Telefon: 512 329 660
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://mjprojekty.com.pl/
Nasze biuro projektowe tworzy zespół kreatywnych, pomysłowych i przede wszystkim doświadczonych architektów i projektantów. Dla nas projektowanie jest pasją.
Architekt każdy projekt rozpoczyna od wnikliwej analizy przestrzennej, sytuacyjnej, funkcjonalnej i ekonomicznej inwestycji tak, aby w jak najlepszy sposób zrealizować potrzeby i oczekiwania inwestora. Projekt rodzi się z koncepcji, czyli wspólnej wizji w której oczekiwania inwestora łączą się z wyobraźnią projektanta, nabierając realnych kształtów. Na podstawie zaakceptowanej przez inwestora koncepcji opracowujemy projekt budowlany, wykonawczy, adaptacje projektu, czy projekty domów jednorodzinnych, projekty domów lub projekt aranżacji wnętrz, łącznie z załatwianiem spraw urzędowych i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Uczestniczymy również w procesie realizacji w ramach nadzoru autorskiego.
Biuro projektowe
W naszych projektach dążymy do tego, by nowoczesne rozwiązania i zastosowane materiały harmonijnie współgrały z otoczeniem i lokalną tradycją. Nasz architekt wnętrz w projektach wnętrz dużą uwagę przywiązuje do funkcjonalnych, wygodnych rozwiązań, które w prosty i nowoczesny sposób organizują przestrzeń. Wie jak wykorzystać walory poszczególnych materiałów i kolorów by stworzyć wnętrze optymalnie współgrające z naturą i temperamentem inwestora.
Oferta pracowni obejmuje:
- projekty budowlane,
- projekty wykonawcze dostosowane do potrzeb inwestora,
- projekty zagospodarowania terenu (w tym również zieleni),
- adaptacje gotowych projektów,
- sprzedaż gotowych projektów,
- projekty aranżacji wnętrz,
- inwentaryzacje,
- współpracę z ekipami budowlanymi,
- nadzór autorski,
- kosztorysy.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.