Ego. Architektura I Wnętrza Ewa Gołdyn
ul. Marii Konopnickiej 5A lok. 27
15-215 Białystok
NIP: 5422867379
 
 
ul. M. Konopnickiej 7
15-215 Białystok
mgr inż. arch. Ewa Gołdyn
tel.: (+48) 660 881 318
Poniedziałek - Niedziela: 08:00 - 20:00
mgr inż. arch. Grzegorz Gutowski
tel.: (+48) 600 591 993
Poniedziałek - Niedziela: 08:00 - 20:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://egoarchitektura.com.pl/
Ambitny, entuzjastyczny, młody, a przede wszystkim doświadczony oraz pełen zapału – taki właśnie jest zespół architektów EGO.ARCHITEKTURA I WNĘTRZA rodem z Białegostoku.
Jesteśmy grupą pasjonatów skupionych w biurze projektowym świadczącym wszechstronne usługi z zakresu szeroko rozumianej architektury, dla których każdy nowy temat jest jak wyzwanie stanowiące pretekst do odkrywania innowacyjnych rozwiązań inżynierskich i architektonicznych.
Realizujemy zlecenia zaczynając od pomysłu, koncepcji oraz szkicu architektoniczno-budowlanego przez gotowy projekt przetargowy czy wykonawczy z koniecznymi uzgodnieniami, po nadzory autorskie na placu budowy. W każdej fazie projektu współpracujemy z najlepszymi projektantami i doradcami, specjalistami wszelkich branż budowlanych.
Każdy projekt, który wyjdzie spod ręki architekta zatrudnionego w EGO ARCHITEKTURA I WNĘTRZA Białystok posiada gwarancję dokładności, gdyż został wykonany z pełnym zaangażowaniem. Tylko wówczas mamy pewność, że cel jaki sobie obraliśmy stanie się całkowicie osiągalny.
Doskonała organizacja pracy naszego biura projektowego oraz bogate doświadczenie potwierdzone referencjami usatysfakcjonowanych klientów pozwalają nam na podjęcie się każdego zadania, tak w Białymstoku jaki i na terenie całej Polski.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.