Pracownia Architektury KD STUDIO Krzysztof Dec
ul. Malmeda Icchoka 10/2
15-440 Białystok
NIP: 9661592290
 
 
Telefon kom.: +48 509 285 761
Telefon/fax : +48 85 811 09 67
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.kdstudio.com.pl/
Zapraszamy do naszego biura w celu zapoznania się z naszą ofertą:
pn. – pt. w godz. 8.00 – 16.00
sobota w godz. 10.00 – 13.00
W celu umówienia się na spotkanie w innych godzinach prosimy o telefon pod nr +48 509 285 761.
Spotkania dostosujemy do pasujących Państwu godzin.
Istnieje możliwość spotkania na terenie przyszłej lub istniejącej inwestycji.
PRACOWNIA ARCHITEKTURY KD STUDIO
to autorska pracownia prowadzona przez uprawnionego architekta Krzysztofa Dec. Pracownia działa nieprzerwanie od 2010 roku, firma posiada nowoczesną siedzibę w samym centrum miasta Białegostoku.
Nasze biuro oferuje Państwu szeroki i kompleksowy zakres usług projektowych. Działalność biura obejmuje projekty budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych i biurowych. Podejmujemy się zadań związanych z rozbudową lub przebudową istniejących obiektów, w tym również obiektów zabytkowych.
Realizujemy adaptacje projektów gotowych, zmiany sposobu użytkowania obiektów i lokali, termomodernizacje starszych budynków, tworzymy koncepcje architektoniczne i urbanistyczne.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.