"Usługi Projektowe" Andrzej Borkowski
ul. Stapińskiego 19
21-500 Biała Podlaska
NIP 8251639755
 
 
 
Firma "USŁUGI PROJEKTOWE ANDRZEJ BORKOWSKI" - to pracownia architektoniczna o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych. Działamy od 2005 roku, głównie na terenie miasta Biała Podlaska oraz w powiecie bialskim.
Opracowujemy indywidualne i typowe projekty domów o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architektonicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty domów jednorodzinnych: domy murowane i drewniane, parterowe, podpiwniczone, z poddaszem użytkowym (domy małe, średnie i duże).
Firma wykonuje zmiany do projektów gotowych polegające na dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów.
Oferta projektów jest systematycznie powiększana o nowe projekty i uaktualniana.
Staramy się aby projektowane domy były tanie w budowie oraz w późniejszej eksploatacji.
W naszej ofercie znajduje się również projektowanie budynków garażowych, gospodarczych, usługowo-handlowych czy hal i magazynów. Wykonujemy również świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, kosztorysowanie budowlane, mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych czy kierowanie robotami budowlanymi (kierownik budowy).
Nasze biuro projektowe zapewnia miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Odpowiadamy na pytania i udzielamy informacji na temat naszych projektów jak również udzielamy pomocy formalnej przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę. Zapraszamy do naszej siedziby w której można zapoznać się z projektami domów lub dokonać ustaleń indywidualnych zmian w projekcie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektową. Mamy nadzieję, że wśród naszych projektów znajdziecie Państwo projekt swojego wymarzonego domu.
 
http://projektybudowlane.org/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.