Vikaro – Kompleksowe Biuro Projektowe
Ul. Przemysłowa 12A
97-400 Bełchatów
NIP: 769-000-00-00
 
 

 
Firma VIKARO jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z domem i kształtowaniem przestrzeni wokół niego. Dom i jego otoczenie to najważniejsze miejsce na ziemi, w którym spędzamy najwięcej czasu, musi więc być przede wszystkim ciepły i funkcjonalny.
Jesteśmy po to, aby spełniać Państwa marzenia i oczekiwania. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego, oryginalnego i nowoczesnego, a co najważniejsze bezpiecznego otoczenia, w którym będą się Państwo czuli niepowtarzalnie i komfortowo.
Dzięki zdobytej wiedzy na studiach budowlanych, ukończonych kursach projektowych oraz doświadczeniu wyniesionemu z wielu budów, posiadamy solidną i wykwalifikowaną kadrę, również dzięki temu czas wykonania projektu jest znacznie szybszy i wynosi od 3 do 7 dni roboczych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, odpowiednio do potrzeb klienta.
Specjalizujemy się w nowoczesnym i kompleksowym wykonywaniu projektów w technologii trójwymiarowej 3D, ewentualne zmiany nanoszone są na bieżąco, aż do zaakceptowania ostatecznej wersji. W dalszym etapie zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszej oferty realizacji dla klienta pod względem finansowym i technicznym. Współpracujemy z wieloma firmami brukarskimi i ogrodniczymi, dlatego posiadamy liczne rabaty.
Naszą zaletą jest dojazd do klienta, posiadamy również profesjonalne biuro projektowe, a więc mogą Państwo bez wychodzenia z domu czy biura zrealizować u nas badania termowizyjne, projekty: kostki brukowej, elewacji, wnętrz czy ogrodów.
 
http://vikaro.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.