Biuro Projektowe MK PROJEKT
ul. Stefana Kisielewskiego 34 lok. 2
41-219 Sosnowiec
NIP: 6442864396
 
 
 
 
Nasz adres:
ul. Małobądzka 101,
(budynek PW Pasek z charakterystycznym pylonem reklamowym z zegarem elektronicznym)
42-500 Będzin,

Biuro projektowe MK PROJEKT Marcin Knez powstało w grudniu 2009r i na początku swoją siedzibę miało w Katowicach przy pl. Wolności, w 2011r przenieśliśmy się do Będzina na ul. Bema (na przeciwko komisariatu Policji), a od lipca 2016 zapraszamy do Będzina przy ul. Małobądzkiej 101 w (w budynku PW Pasek). Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w pracach projektowych. Projektujemy głównie na terenie powiatu będzińskiego, oraz miast Będzin, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice.
W zakres działalności biura wchodzą projekty m.in. z zakresu budownictwa jednorodzinnego jak i przemysłowego. Ponadto realizujemy projekty termomodernizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych.
Nasza oferta obejmuje:
projekty budownictwa jednorodzinnego,
projekty budownictwa wielorodzinnego,
projekty budynków użyteczności publicznej,
projekty budynków usługowych,
W tym:
projekty indywidualne budynków jednorodzinnych,
projekty garaży,
projekty budynków gospodarczych,
projekty budynków szeregowych i wielorodzinnych,
projekty gotowe z większości biur projektów,
adaptacja projektów gotowych,
zmiany w projektach gotowych,
projekt szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków,
projekty budynków użyteczności publicznej w tym: lokali gastronomicznych, sal bankietowych, budynków biurowych, handlowych itp.,
projekty dociepleń budynków wielorodzinnych,
projekty dotyczące zmiany sposobu użytkowania,
projekty zjazdów indywidualnych,
projekty organizacji ruchu,
przygotowanie dokumentacji i wniosku o wyłączenie z produkcji rolnej,
projekty przyłączy wod.-kan..
 
http://projekt.bedzin.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.