JW PROJEKT Jakub Wajdzik
ul. Cicha 2
34-100 Wadowice
NIP 5512355424
 
 
 

Wyróżnia nas wszechstronność!
Projektujemy nowe budynki, a także adaptujemy oraz modernizujemy już istniejące – zawsze kierujemy się przy tym potrzebami przyszłych mieszkańców i użytkowników.
biuro architektoniczne. Z tego względu w naszym biurze architektonicznym powstają domy jednorodzinne oraz szeregowe, budynki użyteczności publicznej,
a nawet obiekty przemysłowe. Każdy projekt jest inny, ale zespół naszych architektów dla każdego znajdzie odpowiednią formę.
Tworzymy projekty budowlane, branżowe i wykonawcze. Na wszystkich etapach projektowania służymy radą - wyjaśniamy, co Klient zyska dzięki danemu rozwiązaniu i dlaczego jest ono dla niego korzystne.
Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania Klienta – a następnie włączamy je do konkretnego projektu.
Zajmujemy się opracowywaniem wizualizacji architektonicznych na potrzeby realizowanych projektów, dokumentacji oraz materiałów promocyjnych. W zależności od potrzeb, tworzymy wizualizacje statyczne (w formie plików graficznych) lub animacje komputerowe, ukazujące panoramiczny wygląd wnętrza.Podejmujemy się prac nad adaptacją budynków i lokali – zarówno w oparciu o autorskie projekty współpracujących z nami specjalistów, jak i projekty dostarczone przez Klienta. Dzięki pracom modernizacyjnym zwiększamy komfort i funkcjonalność każdego wnętrza.W ramach współpracy z Klientami przeprowadzamy także inwentaryzacje obiektów przed ich planowaną przebudową oraz badania geotechniczne na działkach budowlanych.
Jako jedni z nielicznych oferujemy – obok prac czysto architektonicznych – także projekty technologiczne, uwzględniające wyposażenie danego budynku lub lokalu. W ten sposób przygotowywaliśmy do tej pory realizacje między innymi dla lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz sklepów.Osobom, które zgłoszą się do nas jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności i niezbędnych dokumentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przygotować potrzebne wnioski – w takim przypadku urzędowe procedury przebiegają o wiele sprawniej.

 http://www.jwprojekt.com.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.