mgr inż. Łukasz Wcisło
ul.Batorego 35 p.106 (biurowiec AFM)
34-120 Andrychów

 

Pracownia Projektowa to kontynuacja wieloletniej tradycji budowlanej zapoczątkowanej przez Władysława Sordyla. Tradycja budowlana rodziny sięga okresu międzywojennego, kiedy Władysław Sordyl prowadził działalność projektowo-budowlaną na terenie Andrychowa.
Kontynuatorem tej profesji stał się jego zięć – Józef Gawęda, który działał w branży budowlanej jako właściciel firmy budowlanej oraz jako kierownik wielu inwestycji budowlanych.
Dorastając w tym środowisku, także i jego syn, Wiesław Gawęda, swoją przyszłość związał z budownictwem. Po ukończeniu wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Krakowskiej postanowił pójść śladami ojca pracując jako kierownik budowlany a później jako właściciel firmy projektowej.
Tradycję budowlaną rodziny stworzyły cztery pokolenia – tą samą drogą podążyła również córka Bożena Gawęda-Wcisło, która po ukończeniu wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej wraz z mężem Łukaszem Wcisło absolwentem wydziału Budownictwa Lądowego współtworzą firmę, uzupełniając doświadczenie duchem nowoczesności.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje okna Zapraszamy do współpracy z nami.

 

wiemy, że wymaga zaangażowania, uczciwości i innowacyjności w oknach winylowych, aby zapewnić doskonałość, jakiej klienci oczekują od nowych okien budowlanych i okien i drzwi zamiennych. Potrzeba dwóch tygodni dostawy, abyś mógł zrealizować swoje projekty na czas. Potrzebna jest firma, która uważa, że ​​ich drzwi i okna winylowe powinny być amerykańskie i objęte dożywotnią gwarancją. Potrzebne są również innowacje, aby pomóc profesjonalistom w dostarczeniu tego, czego chce klient pod względem efektywności energetycznej, stylów i kolorów ramy. Jeśli Twoi klienci oczekują tego, co najlepsze, czas zadzwonić do nas.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.